Pradžia

Apie mus

Veidrodžiai

Signalai

Mirgėjimai

Išpažintys

Apie šmėkščiojimai.lt

“Šmėkščiojimai” tai kasdienio meno galerija internete, kurios tikslas pristatyti išskirtinių kūrėjų ir jų kūrinių istorijas, atveriančias sąmoningos metamorfozės patirtis. 

Mūsų komanda

L

Parodų kuratorius

Drauge su meninkais kuriu meninį turinį ir jo pristatymo būdus. Stengiuosi ne tik pristatyti naujausias meno tendencijas, bet ir formuoti šiuolaikinio meno suvokimo parametrus.

Kūrybą laikau subjektyviausių ir paslaptingiausių menininko gelmių išraiška, todėl didžiausia dėmesį kreipiu į pagalbą kuriančiajam – jis savo kuryboje atskleidžia savo patirtį ir prasiskverbia iki universalių mūsų egzistencijos tiesų. 

 

L

Projektų vadovė

Mano veiklos lauką sudaro galerijos kultūrinių projektų rengimas ir įgyvendinimas.

Planuodama ilgalaikio bendradarbiavimo su esamais ir potencialiais galerijos projektų partneriais, remėjais, verslo atstovais Lietuvoje bei užsienyje ieškau galimybių menininkams pristatyti savo kūrybą.

L

Galerijos koordinatorius

Esu tikrasis internetinės galerijos “šmėkščiojimai.lt” šeimininkas, nes koordinuoju jos veiklą tiesiogiai bendraudamas tiek su galerijos menininkais, tiek su kuratoriais, projektų vadovais, lankytojais ir užsakovais. 

kontaktai